Nasz zespół

Najlepsi agenci i pośrednicy nieruchomości w Łodzi

Joanna Kretek
j.kretek@lideron.com.pl, tel. 609737015
Dyrektor / Doradca ds. nieruchomościOd wielu lat jestem związana z rynkiem nieruchomości, a od kilku jestem pośrednikiem i menadżerem. 
Zawsze na pierwszym miejscu był dla mnie człowiek.

Wcześniej zdobyłam ponad 20 letnie doświadczenie sprzedażowe i menedżerskie w firmach handlowych.
Niezwykle ważne dla jest dla mnie, aby każda osoba, z którą współpracuję czuła się dobrze w naszym Zespole,
stawiam także na stały rozwój osobisty.

Dzięki temu, że robię to co lubię, działam z pasją i sercem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe nauczyło mnie uważnego słuchania
i reagowania na potrzeby klientów i współpracowników.

W przypadku nieruchomości każda sytuacja jest inna i należy ją traktować w sposób indywidualny.
W mojej obecnej pracy niezbędna jest odporność na trudności, odpowiedzialność i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
Pozytywne nastawienie i lata doświadczeń zawodowych niejednokrotnie się przydają w rozwiązywaniu problemów,
których nie brakuje w pracy menedżera i pośrednika.

Dlaczego wybrałam rozwój własnej firmy? Ponieważ tu mogę rozwijać i promować te wartości, które sama cenię i stosuję w życiu. Wdrażam podejście, w którym na pierwszym miejscu stawia się uczciwość w działaniu i jakość. Cieszę się, że swoją wiedzę i doświadczenie mogę wykorzystać w taki sposób, aby standardy pracy były cały czas na najwyższym poziomie.
U nas przede wszystkim szanujemy klienta opieramy swoje działania na najlepszych światowych wzorcach.
Prywatnie jestem mamą dwóch córek, a także miłośniczką zwierząt i siatkówki.


Kamila Lisowska 
k.lisowska@lideron.com.pl, tel. 695738465
Doradca ds. nieruchomościJestem absolwentką kierunku Analiza i Zarządzanie w Biznesie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Zarządzania Strategicznego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Swoją pracę zawodową początkowo rozwijałam w administracji, jednak szybko okazało się, ze to praca z ludźmi
i niesienie pomocy innym,  przynosi mi największą satysfakcję.
Priorytetem jest dla mnie przede wszystkim to, by Klienci byli zadowoleni ze współpracy ze mną,
dlatego zawsze staram się sprostać oczekiwaniom, by uzyskać jak najlepsze efekty pracy.
Do każdego zadania podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Kluczowa jest dla mnie relacja, która opiera się na zaufaniu, tak by ostatecznie uzyskać owocny wynik współpracy.


Dorota Wróbel
d.wrobel@lideron.com.pl, tel. 602341554
Doradca ds. nieruchomościNieruchomości to moja specjalność i pasja. Od kilku jestem agentem nieruchomości a przez kilkanaście lat zajmowałam się projektowaniem i aranżacją wnętrz różnych nieruchomości.
Doświadczenia zdobyte podczas pracy dekoratora wnętrz pomagają w pokazaniu potencjału jaki drzemie w mieszkaniach czy domach.
Każde wnętrze jest godne uwagi, należy tylko umieć na nie właściwie spojrzeć.
Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby podwyższyć wartość nieruchomości.

Kontakt z klientami daje mi motywację do działania, a ich zadowolenie uważam za swój priorytet.
W pracy agenta najlepsze jest to, że ciągle się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności.


Justyna Słoczyńska
j.sloczynska@lideron.com.pl, tel. 730572015
Doradca ds. nieruchomościUwielbiam pracę z ludźmi i z łatwością nawiązuję kontakty. Doceniam swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji. Jestem zdeterminowana,
a moim celem jest doskonalenie umiejętności sprzedaży i negocjacji. Stawiam na rozwój osobisty i pragnę zdobywać nowe doświadczenia.
Branża nieruchomości okazała się miejscem w którym wszystkie moje życiowe oczekiwania zostaly spelnione.


Weronika Frycholc
w.frycholc@lideron.com.pl,  tel. 793479952
Doradca ds. nieruchomościOd zawsze marzyłam o pracy w nieruchomościach i to marzenie właśnie się spełnia. Jestem osobą konkretną i empatyczną. Praca z ludźmi daje mi dużo radości, podobnie jak pomoc i wsparcie klientów przy sprzedaży, kupnie domu lub mieszkania.
Jestem ambitna, pracowita i szybko dążę do celu. Wszystkie zadania wykonuję terminowo i dbam o każdy szczegół.
Problemy pojawiające się w trakcie pracy to dla mnie wyzwania, którym trzeba sprostać.


Aleksandra Surlit
a.surlit@lideron.com.pl, tel. 516669665
Doradca ds. nieruchomościJestem kreatywną osobą, cechującą się dużą ambicją zawodową.
Nie straszne mi wszelkie wyzwania i nowe projekty. Cenię sobie lojalność i szczerość. Jestem otwarta na ludzi i ich problemy.
Bardzo ważnym dla mnie w pracy pośrednika jest fakt, że dzięki swoim wysiłkom i pracy mogę uszczęśliwiać ludzi i budować relacje,
które niekiedy skutkują długoletnimi znajomościami.Moją pasją jest fotografia i aranżacja wnętrz.
Realizuję swoje cele i marzenia.Według mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a chcieć to móc. Kocham zwierzęta, w szczególności psy.


Kamila Kretek
k.kretek@lideron.com.pl, tel. 791140128
Doradca ds. nieruchomości Nieruchomości to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.
Uwielbiam pracę z ludźmi i nawiązywanie relacji zarówno biznesowych jak i prywatnych.
Moje wieloletnie doświadczenie w marketingu w międzynarodowych korporacjach takich jak Colgate-Palmolive czy Haribo, wykorzystuję przy opracowywaniu strategii sprzedaży nieruchomości.
W komunikacji stawiam przede wszystkim na zrozumienie potrzeb i rozwiązanie problemów moich klientów, co jest dla mnie priorytetem.
Prywatnie kocham podróże i poznawanie nowych kultur, mówię po hiszpańsku lepiej niż Hiszpanie oraz prowadzę sklep online z yerba mate.
Czytaj dalej...


Najlepsi agenci i pośrednicy nieruchomości w Łodzi

Firmy zajmujące się obrotem nieruchomościami powinny posiadać wyszkoloną kadrę agentów. To właśnie oni odpowiadają za odpowiedni przebieg transakcji, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, a także profesjonalne, rzetelne poradnictwo na każdym etapie współpracy. Dobry pośrednik nieruchomości (Łódź) potrafi podejść do sprawy w sposób indywidualny i dopasować szereg działań do potrzeb i oczekiwań klientów.

Czynniki warunkujące owocną współpracę

Dobry agent nieruchomości w Łodzi to taki, który jest w stanie spełnić oczekiwania klientów. Doskonała znajomość rynku, dbałość o spełnienie wszystkich aspektów natury prawnej oraz umiejętność zaproponowania alternatywnych rozwiązań to właśnie czynniki, które sprawiają, że współpraca z agencją nieruchomości i jej pośrednikiem przynosi satysfakcjonujące korzyści dla obu stron.

W LIDERON zajmujemy się od lat pośrednictwem w zakresie obrotu nieruchomościami i cały czas się rozwijamy. Najważniejsza jest dla nas owocna współpraca, dlatego chętnie rozmawiamy z klientami o ich potrzebach oraz predyspozycjach w zakresie planowanej transakcji.

Dobry pośrednik nieruchomości - Łódź

Nasz dobry agent nieruchomości (Łódź) oferuje pośrednictwo w różnego rodzaju transakcjach. Pomagamy w sprzedaży nieruchomości każdego typu - wystawionym obiektem może być mieszkanie, dom wolnostojący, działka, szeregowiec, lokal komercyjny etc. Możemy Państwu również pomóc w razie chęci kupna nieruchomości, zarówno z własnym kapitałem, jak i z kredytem hipotecznym. Możemy także doradzić, jaka oferta bankowa będzie dla Państwa korzystna. Ponadto możemy pośredniczyć w wynajmie, jeśli posiadają Państwo mieszkanie i szukają do niego lokatorów. A może to Państwa interesuje najem, jednak samodzielne znalezienie lokalu, który będzie odpowiadać wszystkim preferencjom, jest utrudnione. Będziemy w stanie pomóc!

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Dobry agent nieruchomości - Łódź

Decydując się na współpracę z pośrednikiem nieruchomości, można mieć pewność bezpieczeństwa planowanej transakcji. Możemy pomóc w zakresie przygotowania kompletu potrzebnych dokumentów czy ocenić poszczególne umowy przed ich podpisaniem. Współpraca z LIDERON to gwarancja najwyższej jakości usług, potwierdzona setkami pozytywnych opinii i zadowolonych klientów. Potwierdza to certyfikat „MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU” oraz dyplom Orły Nieruchomości 2022. Dobry pośrednik nieruchomości (Łódź) - Zapraszamy!